Merhaba, misafir! [ Kayıt | Üye girişirss

kol saati
İlan ekle!

ALSANCAK ELECTROLUX SERVİSİ 0232 232 1693

| Genel | 24 Ağustos 2011

ALSANCAK ELECTROLUX SERVİSİ, ALSANCAK ELECTROLUX SERVİSLERİ, ELECTROLUX ALSANCAK SERVİSİ, ELECTROLUX SERVİS, Beyaz Eşya, Klima ve Kombi cihazları üzerine özel eğitimler almış profesyonel teknisyenleri ile İzmir ili tüm ilçe ve semtlerine hizmet vermektedir. Hızlı mobil servis araçlarımız ile arızalı, çalışmayan, montaj veya bakımı yapılacak tüm cihazlara yerinde servis hizmeti sunuyoruz. Gelişen teknoloji çağına uygun araç ve ekipmanlarımız ile yerinde servis hizmetlerine yepyeni bir boyut kazandırdık. Firma olarak özellikle müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, sizlere en iyi hizmeti verebilmek, kendimizi her geçen gün daha yeni ve profesyonel bir yapıya ulaştırabilmek öncelikli hedefimizdir. En uygun fiyatlar ile en kaliteli hizmet için size bir telefon kadar yakınız 0232 232 16 93 no’lu servis çağrı merkezimizden bize haftanın 7 günü ulaşabilirsiniz.
Teknik servis hizmetlerimizi 1 yıl parça ve işçilik garantisi ile sizlere sunmaktayız. Servis talebiniz doğrultusunda gelen teknisyenlerimiz cihazınızın detaylı kontrollerini yaptıktan sonra size yapılacak işlemler ile ilgili gerekli bilgileri ve tutarı bilgisini sunar ve kabul etmeniz halinde teknik servis hizmeti uygulanır. Müşteri ilişkilerinde uzmanlaşmış çağrı merkezi operatörlerimiz sizlerden gelen servis taleplerini dijital ortamda kayıt etmektedirler. Operatörlerimiz tarafından gerekli düzenlemeler yapıldıktan sonra en kısa sürede bulunduğunuz bölgeye en yakın mobil servis aracımız adresinize yönlendirilmektedir.
Servis Bölgelerimiz: Alsancak, Balçova, Basmane, Bayraklı, Bornova, Buca, Çiğli, Dikili, Gaziemir, Göztepe, Güzelbahçe, İnciraltı, Karabağlar, Karşıyaka, Kınık, Konak, Limontepe, Narlıdere, Menderes, Menemen, Torbalı, Urla, Yeşilyurt

Sponsored Links

Soru, görüş ve yorumlarınızı paylaşabilirsiniz!


dokuz + = 18